Niecodzienne zakończenie czynności związanej z kolizją rowerzysty z samochodem osobowym. Podczas rozmowy z mężczyzną policjanci ujawnili u 37-latka nielegalne środki.
W czwartek w Radymnie po godzinie 18 na ul. Budowlanych doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym. Z ustaleń policjantów wynikało, że rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa i zjeżdżając nagle z chodnika, uderzył w volkswagena golfa. 37-letni mężczyzna trafił do szpitala w Jarosławiu.

W związku z tym zdarzeniem dyżurny jarosławskiej komendy skierował funkcjonariuszy z wydziału patrolowo-interwencyjnego do szpitala. Policjanci mieli sprawdzić jakich obrażeń doznał rowerzysta. W czasie rozmowy z 37-latkiem policjanci zauważyli w jego odzieży woreczek z białym proszkiem. Patrol zabezpieczył znalezioną substancję. Wykonany tester potwierdził, że proszek, który posiadał mieszkaniec Radymna to pochodna metaamfetaminy.

Jeżeli biegły potwierdzi, że posiadane przez 37-latka środki są zabronione ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, mężczyzna usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa.

Czytaj również