Funkcjonariusze oddali pod opiekę rodzinie nietrzeźwego kierowcę, drugi kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Po godz. 16, na ul. Stróżańskiej w Rudniku nad Sanem policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motoroweru. 56-letni mieszkaniec Rudnika nad Sanem był pijany. Miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Motorower został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Pijany kierowca został oddany pod opiekę rodzinie.

Ulica Mickiewicza w Rudniku nad Sanem, to miejsce, które jest wskazywane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa przez mieszkańców, jako szczególnie narażone na łamanie przepisów ruchu drogowego związanych z przekraczaniem dozwolonej prędkości. W ubiegłą niedzielę w tym miejscu prawo jazdy stracił mieszkaniec Sarzyny, podróżujący oplem z prędkością 108 km/h.

Wczoraj policjanci znów zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 76 km/h. Rudniczanin został zatrzymany do kontroli drogowej po godz. 19. 44-latek jechał z prędkością 126 km/h przy ograniczeniu do 50. Kierowca stracił prawo jazdy i odebrał od funkcjonariuszy mandat.

Czytaj również