Dwóch kierowców zlekceważyło przepisy i w miejscach, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechali zdecydowanie za szybko. Zarówno kierujący peugeotem jak i kierowca audi, stracili uprawnienia do kierowania pojazdami.
Podczas świątecznego weekendu, na terenie powiatu dębickiego, dwoje kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 23-letni mieszkaniec Słotowej. W sobotę kierujący audi, jadąc przez Lipiny, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 67 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych oraz 14 punktami karnymi.

W miejscowości Pustków, policjanci zatrzymali prawo jazdy 22-letniej mieszkance Jodłowej. Kobieta jechała peugeot z prędkością 103 km/h. Kierująca straciła prawo jazdy na 3 miesiące oraz została ukarana mandatem karnym wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.