Sanoccy policjanci zatrzymali do kontroli samochód, którego kierujący znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Okazało się, że kierowca wiezie do szpitala żonę, u której rozpoczął się poród. Policjanci natychmiast odstąpili od czynności i postanowili pilotować pojazd do szpitala. Na miejscu kobietą zajął się personel medyczny.
Wczoraj (3 kwietnia) policjanci z sanockiej drogówki pełnili służbę w ramach działań SPEED. Przed południem, w miejscowości Uherce Mineralne, powiat leski, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej volkswagena, którego kierowca znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość.

Zdenerwowany kierowca oznajmił policjantom, że jego żona zaczęła rodzić i pilnie musi zawieźć ją do szpitala. Policjanci natychmiast odstąpili od czynności służbowych i podjęli decyzję o pilotażu volkswagena do najbliższego szpitala, aby zapewnić podróżującym dojazd do celu.

Sprawna eskorta mundurowych pomogła kierującemu bezpiecznie i w krótszym czasie pokonać trasę z miejscowości Uherce do szpitala w Lesku. Już na miejscu ciężarna kobieta otrzymała specjalistyczną pomoc medyczną.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.