Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa oraz lokalne firmy do wzięcia udziału w nowej ekologicznej inicjatywie pod nazwą "Drugie życie mebli".
"Reggae nad Wisłokiem - Gramy dla klimatu" to ogólnopolski festiwal muzyczny połączony z rodzinnym piknikiem ekologicznym. Nieodłącznym elementem każdej edycji jest strefa chillout, w której stworzenie mogą włączyć się w tym roku także sami mieszkańcy Rzeszowa oraz lokalne firmy. Wszystko w myśl coraz popularniejszej idei "zero waste", której celem jest bardziej świadome gospodarowanie odpadami.

Akcja "Drugie życie mebli" wpisuje się w proekologiczną misję "Reggae nad Wisłokiem - Gramy dla klimatu", która od 2021 roku jest przewodnim założeniem corocznego wydarzenia. W ramach akcji prowadzona jest zbiórka niechcianych lub niepotrzebnych mebli, które pomogą organizatorom w stworzeniu przyjaznej i inspirującej strefy chillout. Swoją szansę na drugie życie zyskać mogą krzesła, stoły, pufy oraz inne domowe lub biurowe meble.

Wszystkie osoby i firmy zainteresowane wzięciem udziału w akcji "Drugie życie mebli" mogą dokonać zgłoszenia elektronicznego z załączonymi zdjęciami do dnia 26 kwietnia 2024 roku. Wszystkie przedmioty zostaną starannie ocenione, a wybrane meble odebrane przez Rzeszowski Dom Kultury w dogodnym dla obu stron terminie. Regulamin akcji i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie internetowej DRUGIE ŻYCIE MEBLI NA FESTIWALU REGGAE

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.