Organizatorzy rzeszowskich Kulturaliów 2024 ogłosili pierwszego artystę. Na scenie wystąpi Zeamsone.
- Ogłaszamy, że ZEAMSONE jest pierwszym artystą KULTURALIÓW!. Z pewnością go znacie z ogromnego hitu, jakim jest 5 INFLUENCEREK. Jednak to nie jedyne nuty, którymi przyciągnął do siebie rzeszę fanów! 21 gramów, Cena Ambicji, Więzień Wizerunku to tylko przykładowe z nich - piszą organizatorzy.Zeamsone to polski raper, autor tekstów i producent muzyczny. Współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. Jan-rapowanie, Gedz, Young Igi, Tymek, Wac Toja, Deys, Siles, Koneser, BarTie, Qry, Janusz Walczuk, PlanBe, czy White 2115.

Raper od początku swojej kariery samodzielnie nagrywał swoje utwory, pisał teksty oraz miksował i masterował je. Od albumu UNIWERSUM raper Zeamsone zaczął samemu produkować wszystkie swoje utwory. Począwszy od singla "20k" zajął się również produkcją teledysków do swoich utworów. W 2019 jego singel "Jedna noc" uzyskał status złotej płyty. W 2020 status złotej płyty uzyskały dwa jego kolejne single, "San Andreas" i "bb". W 2023 status platynowej płyty zdobył singel zapowiadający ??? - "21 gramów".


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.