Konrad Fijołek wygrał ponownie wybory na prezydenta Rzeszowa. W drugiej turze zdobył 54,90 % głosów.
Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła już oficjalne wyniki. W drugiej turze wyborów samorządowych w Rzeszowie wygrał Konrad Fijołek, na którego zagłosowało 54,90%. Z kolei na Waldemara Szumnego z PiS swój glos oddało 45,10% głosujących.

Konrad Fijołek W lokalnym samorządzie pracuję od ponad 20 lat. W latach 2006-2010 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Rzeszowa, będąc najmłodszą osobą w historii naszego miasta na tym stanowisku. Od 2010 roku pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Miasta. W rzeszowskim samorządzie pracował w najważniejszych komisjach, zajmując się budżetem, gospodarką komunalną, pomocą społeczną oraz przedsiębiorczością i rozwojem. Działał też w zespołach ekspertów, zarówno w Rzeszowie, jak i w skali kraju, m.in. w zakresie transportu miejskiego, polityki samorządowej, partnerstwa publiczno-prywatnego.

W czasie kampanii podkreślał, że chce się zająć m.in. zmniejszeniem korków w mieście oraz osiedlowymi inwestycjami. Zapowiadał również, że chce dokończyć projekty, które zaczął w minionej kadencji, w tym kontekście wymienił m.in. budowę aquaparku czy łącznika drogowego ulic Warszawskiej i Krakowskiej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.