Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Hucisko Jawornickie. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem uderzył w barierki a następnie wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.
Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze najprawdopodobniej było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło po godz. 11 w miejscowości Hucisko Jawornickie. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący volkswagenem, 18-letni mieszkaniec gminy Kańczuga, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki, a następnie wjechał do przydrożnego rowu.

kolizja w Hucisku Jawornickim

Samochodem podróżowało cztery osoby w wieku od 15 do 18 lat. Dwie pasażerki trafiły do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.