
Do Dębowca zjechało kilka tysięcy motocyklistów nie tylko z powiatu jasielskiego, ale również z odległych regionów Podkarpacia i innych województw. Piękna pogoda sprzyjała temu wydarzeniu, a tłumy motocyklistów wypełniły plac sanktuaryjny.

Głównym punktem uroczystości była msza święta polowa odprawiona o godzinie 12:00. Po mszy świętej odbyło się poświęcenie motocykli, które zapewniło błogosławieństwo i bezpieczeństwo na nadchodzący sezon.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Dębowcu to już wieloletnia tradycja, która gromadzi miłośników jednośladów z całego regionu. To nie tylko święto pasji i adrenaliny, ale również czas na wspólne spotkanie, integrację i modlitwę za bezpieczeństwo na drogach.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!