Barwny korowód studentów. poprzedzi rozpoczęcie 29. Rzeszowskich Juwenali. Podczas niego mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.
Uczestnicy "Rzeszowskich Juwenaliów 2024", zaczną się zbierać na rzeszowskim Rynku w piątek od godz. 14. Stamtąd, około godz. 16.30, w barwnym korowodzie wyruszą w kierunku ulicy Poznańskiej i Akademickiej.

Uczestnicy korowodu będą przemieszczać się ulicami - Kościuszki, Plac Farny, Sokoła, Jana III Sobieskiego, które na czas przejścia korowodu zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu.

Następnie przejdą ulicami: Piłsudskiego, Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Dąbrowskiego, Podkarpacka do ulicy Poznańskiej i Akademickiej, gdzie około godz. 18, przemarsz powinien się zakończyć. Ulice te będą częściowo wyłączone z ruchu, gdyż uczestnicy będą poruszać się prawym pasem ruchu (buspasem).

Na trasie studenckiego pochodu, policjanci blokować będą skrzyżowania bezpośrednio przed korowodem, a po jego przejściu sukcesywnie przywracać ruch.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.