Mieleccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj w Chorzelowie. Na rondzie kierowca skody nie udzielił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Kierujący motocyklem trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w Chorzelowie przed godz. 16 na rondzie im. Generała Stanisława Sosabowskiego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku, kierowca skody wjeżdżając na rondo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu motocyklem suzuki 35-letniemu mieszkańcowi Mielca. Motocyklista, chcąc uniknąć zderzenia z samochodem skręcił gwałtownie w prawo i wypadł poza jezdnię do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia ranny motocyklista, został przewieziony do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. - Badanie stanu trzeźwości uczestników wypadku wykazało, że obaj mężczyźni byli trzeźwi. Policjanci przeprowadzili oględziny oraz wykonali dokumentację fotograficzną, które pomogą w ustaleniu dokładnego przebiegu i okoliczności wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Mielcu - informuje podkom. Bernadetta Krawczyk z KPP w Mielcu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.