Klub Xtreme Fitness Gyms powstanie w najwyższym apartamentowcu w Polsce. Sieć podpisała umowę z właścicielem kompleksu Olszynki Park w Rzeszowie.
Olszynki Park to wielofunkcyjny handlowo-usługowo-biurowy i mieszkalny kompleks zlokalizowany w centrum Rzeszowa. Wraz z kilkoma innymi budynkami wysokościowymi ma stanowić dominantę w krajobrazie miasta i kształtować nowoczesny skyline .

- Współpraca z inwestorem Olszynki Park jest dowodem na to, że w nasz model biznesowy wierzą właściciele najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości w Polsce. Klub fitness podnosi wartość obiektu dla mieszkańców i najbliższego otoczenia, ale też przyciąga kolejnych klientów do części handlowo-usługowej. Cieszymy się, że społeczność Xtreme Fitness Gyms powiększy się o mieszkańców Rzeszowa - komentuje Łukasz Dojka, Prezes Zarządu Xtreme Brands.

Wieżowiec osiągnie wysokość 220,67 m, co oznacza, że znajdzie się w gronie najwyższych budynków w Polsce. W obiekcie powstaną 292 apartamenty. Budynek inspirowany żeglarstwem zaprojektowała rzeszowska pracownia S.T. Architekci.

- Olszynki Park to miejsce, które zapewnia mieszkańcom szereg udogodnień, takich jak gabinety lekarskie, restauracje, spa, basen czy kino. Naturalnym uzupełnieniem naszej oferty jest klub fitness, dzięki któremu rzeszowianie zadbają o swoją kondycję, ale też przyjemnie spędzą czas. Cieszymy się, że tak uznana marka jak Xtreme Fitness Gyms pojawi się w naszym mieście i to w kompleksie, który staje się wizytówką Podkarpacia - mówi przedstawiciel AKP Development SA.

Xtreme Fitness Gyms zrzesza pod swoim szyldem 67 obiektów. Obecnie jest na etapie dynamicznego rozwoju, w pierwszym kwartale br. sieć zawarła aż 30 nowych umów franczyzowych, w sumie współpracuje z ponad setką franczyzobiorców. W ramach modelu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms wskazuje franczyzobiorcom optymalną lokalizację klubu oraz zapewnia w pełni wyposażony lokal. Do 2027 roku sieć zamierza uruchomić 227 klubów.

O Xtreme Fitness GymsDo Xtreme Brands należy sieć Xtreme Fitness Gyms. Xtreme Fitness Gyms to dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness oparta na autorskim modelu franczyzowym. Jej założycielem i obecnie Prezesem Zarządu Xtreme Brands jest Łukasz Dojka, który swój pierwszy klub otworzył w Tarnowie w 2012 r. Funkcję CEO sieci sprawuje James Cotton. Obecnie sieć zrzesza pod swoim szyldem 67 obiektów. Sieć współpracuje z ponad 100 franczyzobiorcami. Jej celem jest otwarcie 227 rentownych klubów do końca 2027 r. W misję Xtreme Fitness Gyms wpisuje się aktywizacja i integracja lokalnej społeczności oraz rozszerzanie świadomości na temat wpływu aktywności fizycznej na zdrowie oraz dobrostan psychiczny.

Każdy obiekt dostarcza swoim klubowiczom nielimitowany dostęp do nowoczesnych stref, opiekę Instruktora Klubu, zajęcia fitness w cenie karnetu, aplikację na telefon i platformę treningową VOD, autorskie koncepty treningowe oraz sprzęt renomowanych światowych producentów. Wysoka jakość świadczonych usług zapewniła Xtreme Fitness wiele branżowych wyróżnień, w tym tytuł Dobra Marka 2023 przyznawany na podstawie badań konsumenckich prowadzonych przez Dział Badań i Analiz Rynku Grupy Media Press czy certyfikat członkowski Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.