Ogromny sukces Wiktora Sajdaka z Krosna reprezentującego TKS LOK Tarnów na Mistrzostwach Europy Juniorów w Strzelectwie w Chorwacji. Gratulujemy
W Osijeku (Chorwacja) odbywają się Mistrzostwach Europy Juniorów w Strzelectwie. Z powodzeniem startuje w nich Wiktor Sajdak z Krosna, który reprezentuje TKS LOK Tarnów. Z Chorwacji wróci z kilkoma medalami, w tym z najcenniejszego kruszcu.

Wiktor Sajdak został złotym medalistą Mistrzostw Europy w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc. W klasyfikacji drużynowej juniorzy wystrzelali trzecie miejsce na podium (Wiktor Sajdak, Michał Chojnowski, Jakub Goliszek)

wiktor sajdak

Wiktor został również drużynowym mistrzem Europy juniorów w konkurencji karabin 3 postawy. Dla drużyny zdobył 586 pkt. Michał Chojnowski (KS Kaliber Białystok) uzyskał 581 pkt., a Jakub Goliszek (WKS Śląsk Wrocław - Sekcja strzelecka) - 578 pkt.
Biało-czerwoni zdominowali też klasyfikację indywidualną. Mistrzem Europy został Michał Chojnowski, a Wiktor Sajdak wystrzelał tytuł wicemistrzowski w konkurencji karabin 3 postawy.

Wiktor Sajdak jest ubiegłorocznym absolwentem Zespołu Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie o specjalności bezpieczeństwo wewnętrzne.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.