Rzeszowski Dom Kultury wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rzeszowie zapraszają wszystkich mieszkańców na Rodzinną Fiestę.
Rodzinna Fiesta to okazja, aby spędzić czas z bliskimi w atmosferze pełnej śmiechu, radości i niezwykłych atrakcji. Wydarzenie to umożliwi wszystkim spędzenie wspaniałego dnia z rodziną i przyjaciółmi.

W bogatym programie znajdą się:
  • Wspólne gry i zabawy - na uczestników czekają różnorodne gry XXL i zabawy dla całych rodzin. Wszyscy będą mogli spróbować swoich sił w wielu konkurencjach, a także wspólnie bawić się na świeżym powietrzu;

  • Konkursy - na uczestników czekają ekscytujące konkursy z nagrodami. To idealna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i poczuć ducha rywalizacji w przyjaznej atmosferze;

  • Foto budka 360 - każdy będzie mógł uwiecznić te magiczne chwile w nowoczesnej foto budce 360, która pozwoli stworzyć niesamowite, dynamiczne zdjęcia i filmy. To będzie świetna pamiątka z tego wyjątkowego dnia!;

  • Teatr Sztuka Ciała - na zakończenie fiesty czeka wszystkich prawdziwa uczta dla zmysłów! Wystąpią finaliści popularnego programu "Mam Talent" - Teatr Sztuka Ciała. Ich spektakl to magiczne połączenie ruchu, muzyki i sztuki, które zachwyci każdego widza.

Rodzinna Fiesta to wydarzenie realizowane w ramach projektu socjalnego "Z uśmiechem w przyszłość" Szczęśliwy czas - czas dla rodziny, którego operatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.