Przed sądem odpowie mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował traktorem, był kompletnie pijany i przewoził drugą osobę.
W czwartek 13 czerwca przed południem, w Nowym Kamieniu, funkcjonariusze Referatu Kontroli Ruchu Drogowego i Zabezpieczenia Autostrad z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy marki Ursus. W kabinie oprócz kierowcy znajdował się jeszcze pasażer.

W trakcie podjętej interwencji funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 28-latka, kierującego traktorem. Okazało się, że mężczyzna ma w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo, przewożąc pasażera przekroczył liczbę miejsc, jaka została określona w dowodzie rejestracyjnym.

W związku z tym, że ciągnik rolniczy, którym jechał mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, od września 2023 roku nie został poddany okresowym badaniom na stan techniczny, funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Po wykonanych czynnościach policjanci sporządzili wobec 28-latka wniosek o ukaranie do sądu, który zadecyduje o konsekwencjach, jakie poniesie mężczyzna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.