W Jedliczu przy Samorządowym Żłobku odbył się Piknik Rodzinny.
Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła uczestnikom pikniku, który zorganizowany został już po raz czwarty przy Samorządowym Żłobku w Jedliczu.

Żłobkowe ciocie przygotowały liczne atrakcje dla maluchów, a swoją pomocą chętnie służyli członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Jedliczu. Po powitaniu przez dyrektorkę Żłobka przybyłych gości przyszedł czas na wspólną zabawę.

Podczas wydarzenia nie zabrakło konkurencji sportowych, konkursów, malowania twarzy, czy popularnych dmuchańców. Dużą popularnością cieszył się przygotowany przez studentów ratownictwa medycznego PANS w Krośnie pokaz udzielania pierwszej pomocy. Swoich sił można było spróbować w strefie kreatywnej, gdzie królowała nieograniczona fantazja. W przerwach pomiędzy zabawami na wszystkich czekały przepyszne przekąski, o które zatroszczyli się rodzice naszych maluchów.

Rodzinna i przyjazna atmosfera wyczuwalna była na każdym kroku i wraz z nutami żłobkowych przebojów roznosiła się po okolicy. To było cudowne popołudnie, pełne emocji i wspaniałej zabawy.

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.