670-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. W ramach inicjatywy odbędą się dwa niezwykłe i klimatyczne koncerty w Parku im. Władysława Szafera w Rzeszowie. Pierwszy z nich, podczas którego wystąpi uznana artystka jazzowa Olga Boczar.
Kameralne koncerty zagościły w malowniczym Parku im. Władysława Szafera w Rzeszowie 
po raz pierwszy w 2022 roku. Od tej pory stały się one wakacyjną atrakcją kulturalną osiedla Słocina, przyciągając coraz szersze grono odbiorców spragnionych nowych i oryginalnych wrażeń estetycznych, jakich dostarczają występy znakomitych artystów w scenerii urokliwego stawu.

Tegoroczne koncerty kameralne z cyklu B-Day Rzeszów stanowią wkład Rzeszowskiego Domu Kultury w całoroczne obchody 670-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa. Na pierwszym z nich wystąpi Olga Boczar - uznana artystka jazzowa, wokalistka, songwriterka, doktor sztuki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, wykładowca w klasie śpiewu jazzowego w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Myślą przewodnią koncertu będzie jej najnowsza płyta pod tytułem "Oddycham". Album ten został napisany w hołdzie polskiemu wieszczowi Julianowi Tuwimowi i jest kompilacją ośmiu utworów inspirowanych muzyką żydowską.

Koncert kameralny Olgi Boczar odbędzie się w niedzielę 7 lipca o godzinie 19:00 
w Parku im. Władysława Szafera w Rzeszowie zlokalizowanym na osiedlu Słocina przy ul. Powstańców Śląskich. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą koców i leżaków oraz dołączenia do wspólnego świętowania 670-lecia Rzeszowa w pięknych okolicznościach przyrody. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.