W sobotę 6 lipca Dukla przeżyła prawdziwe oblężenie fanów muzyki disco polo. Pierwszy dzień imprezy "Dni Dukli 2024" przyciągnął kilka tysięcy osób, które przybyły, by zobaczyć na żywo niekwestionowanego króla tego gatunku - Zenka Martyniuka.
Kilka tysięcy fanów zgromadziło się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, by usłyszeć największe przeboje Zenka Martyniuka. Artysta nie zawiódł publiczności, wykonując swoje sztandarowe utwory, takie jak "Przez twe oczy zielone", "Gwiazda", "Życie to są chwile" czy "Pszczółka Maja".

Zenek Martyniuk w Dukli

Choć często słyszy się opinię, że disco polo to gatunek, którego "nikt nie słucha", rzeczywistość zdaje się temu przeczyć. Koncert Zenka Martyniuka w Dukli po raz kolejny udowodnił, że gwiazdy tego gatunku nadal potrafią przyciągnąć tłumy fanów. Po koncercie artysta chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

Dni Dukli 2024

Dni Dukli 2024 potrwają do niedzieli 7 lipca. Organizatorzy zapowiadają kolejne muzyczne atrakcje, w tym występy Izabeli Trojanowskiej i Agnieszki Chylińskiej. Jeśli frekwencja utrzyma się na poziomie pierwszego dnia, możemy spodziewać się kolejnego rekordu publiczności.

Dni Dukli 2024 Zenek Martyniuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu Zenka Martyniuka:

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.