W niedzielę, 7 lipca, Agnieszka Chylińska wystąpiła jako gwiazda wieczoru podczas Dni Dukli 2024. Koncert odbył się na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gromadząc rekordową publiczność.
Mimo niepewnej aury, która na szczęście nie przerodziła się w deszcz, fani tłumnie zgromadzili się, by zobaczyć "królową polskiej, rockowej sceny muzycznej". Agnieszka Chylińska, znana z charakterystycznego, mocnego głosu i niepowtarzalnej charyzmy, nie zawiodła oczekiwań publiczności.

Dni Dukli 2024 - Agnieszka Chylińska

Podczas trwającego nieco ponad godzinę koncertu, artystka zaprezentowała przekrój swojej twórczości. W repertuarze znalazły się zarówno utwory z czasów O.N.A., jak i solowe hity. Publiczność entuzjastycznie reagowała na każdy utwór, wspólnie śpiewając z wokalistką jej największe przeboje.

Dni Dukli 2024 - Agnieszka Chylińska

Jedynym cieniem na tym udanym wieczorze był brak możliwości osobistego spotkania z artystką po koncercie. Fani liczący na autograf czy wspólne zdjęcie musieli obejść się smakiem, gdyż Agnieszka Chylińska opuściła miejsce wydarzenia zaraz po zejściu ze sceny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego koncertu:

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.