Jasielscy funkcjonariusze wspierani przez policjantów z Krosna, Gorlic i Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami JKS Czarni 1910 Jasło – KS Karpaty Krosno w ramach rozgrywek IV ligi podkarpackiej.
W minioną sobotę o godz. 16.30, na stadionie przy ul. Śniadeckich w Jaśle, odbył się piłkarski mecz derbowy pomiędzy drużynami JKS Czarni 1910 Jasło - KS Karpaty Krosno.

Nad bezpieczeństwem kibiców i spokojnym przebiegiem spotkania czuwali policjanci z wydziału prewencji, ruchu drogowego i kryminalnego. Jasielscy funkcjonariusze byli wspierani przez policjantów z innych jednostek z terenu Podkarpacia i Małopolski. Na miejscu obecni byli także przewodnicy psów służbowych oraz siły Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie wraz z policyjną armatką wodną.

W trakcie zabezpieczenia zostały odnotowane przypadki zakłócenia spokoju i porządku publicznego w postaci odpalenia flar dymnych. W tej sprawie jasielscy policjanci prowadzą postępowanie wyjaśniające. Natomiast na przypadki spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, używania słów nieprzyzwoitych, niewykonywania poleceń funkcjonariuszy, zaśmiecania miejsc publicznych, a także na wykroczenia w ruchu drogowym, mundurowi stanowczo reagowali i nakładali na osoby łamiące prawo mandaty karne.

Zobacz galerię


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.