Zderzenie dwóch samochodów osobowych w Starej Wsi. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia
W piątek (05.04) przed godz. 14, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Starej Wsi ( gmina Brzozów), na drodze wojewódzkiej prowadzącej z Rzeszowa do Sanoka.

Wypadek drogowy w Starej Wsi

Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący skodą, jadąc od strony Rzeszowa w kierunku Brzozowa, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył z jadącym od strony Brzozowa oplem.

Wskutek zderzenia się pojazdów, obaj kierowcy odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość mężczyzn. Obydwaj byli trzeźwi. Doga na tym odcinku była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze kierowali na objazdy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną. Wykonane czynności pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.