Około godziny 17 doszło do wypadku dwóch samochodów osobowych w wyniku zderzenia zostało rannych 7 osób w tym dwójka dzieci.
Do wypadku doszło około godziny 17:00 w m. Trześń. (pow. Tarnobrzeski) dzisiaj (23.12.2019). Na miejscu działa sześć zastępów straży pożarnej, ratownicy medyczni (trzy zespoły) i policjanci. Na skutek wypadku 7 osób zostało poszkodowanych. Droga w kierunku Furman jest całkowicie zablokowana. Więcej informacji wkrótce.AKTUALIZACJA 19:50

W wypadku brały udział dwa samochody osobowe, w wyniku zdarzenia jeden z pojazdów znalazł się na swoim lewym boku i wylądował w rowie. Łącznie poszkodowanych zostało 7 osób- w tym dwójka dzieci w wieku 3 i 5 lat. Na miejscu pracowało łącznie 6 zastępów Straży Pożarnej, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, Wydział Ruchu Drogowego z KMP Tarnobrzeg. Droga na trasie Trześń-Furmany jest całkowicie zablokowana, utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.