22 czerwca w siedzibie Urzędu Gminy Jedlicze odbyło się oficjalne przekazanie aktów powierzenia stanowisk dyrektorskich dla trzech osób związanych z lokalnymi placówkami oświatowymi. Dokumenty wręczył Burmistrz Gminy Jedlicze, Wojciech Tomkiewicz.
Stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Antoniego Jaracza w Dobieszynie na kolejną kadencję obejmującą okres od 1 września 2026 roku do 31 sierpnia 2031 roku ponownie powierzono Renacie Kosiek. Pedagog kieruje placówką nieprzerwanie od 2006 roku. Jest nauczycielem dyplomowanym i posiada 34-letnie doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje z zakresu organizacji i zarządzania oświatą.
Funkcję dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Potoku od 1 lipca 2026 roku do 31 sierpnia 2030 roku obejmie Agata Kazalska. Z placówką związana jest od 1997 roku, a od wielu lat pełni w niej funkcje kierownicze. To nauczyciel dyplomowany z 28-letnim stażem pracy pedagogicznej, która dodatkowo rozwijała swoje kompetencje poprzez studia podyplomowe.
Powierzenie stanowiska dyrektora Samorządowego Przedszkola w Jedliczu otrzymała Aleksandra Kuźniarowicz. Kadencja obejmuje okres od 28 czerwca 2026 roku do 31 sierpnia 2030 roku. Obecnie pełni obowiązki dyrektora tej placówki. Posiada 10-letnie doświadczenie pedagogiczne, kwalifikacje z zakresu zarządzania oświatą oraz specjalistyczne wykształcenie związane z pedagogiką, logopedią i terapią dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Wręczenie aktów powierzenia stanowisk oficjalnie potwierdziło obsadę kierowniczą trzech placówek edukacyjnych na najbliższe lata.
Komentarze
Dodaj komentarz