Kradzież po akcji gaśniczej

Dnia 17.03.2020 r. po powrocie z akcji gaśniczej została skradziona piła spalinowa STIHL MS 441 (nr. seryjny 1 78 796 987), która znajdowała się na samochodzie pożarniczym STAR 244. Najprawdopodobniej tego dnia tuż przed godziną 22:00, gdy zastęp powrócił do koszar pozostawiając jak zawsze samochód przed garażem w celu przebrania się naszych druhów, uporządkowanie sprzętu oraz przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, jak i złożenie meldunku do MSK PSP w Krośnie osoba, która ukradła piłę najprawdopodobniej korzystając z okazji gdy druhowie wrócili, podeszła otworzyła skrytkę poprzez podniesienie rolety ‼️

‼️ Informujemy, że OSP Bóbrka posiada kamery przemysłowe na budynku remizy i dysponuje nagraniem z monitoringu ‼️

‼ ️Osoby, które posiadają jakieś dodatkowe informacje o kradzieży są proszeni o kontakt. ‼️

‼ Apelujemy do osoby, która dopuściła się tego czynu, aby do końca tygodnia tzn. do 29.03.2020 r. zostawiła pilarkę spalinową pod remizą w godzinach 19:00 - 22:00 w stanie nienaruszonym w innym przypadku sprawa zostanie zgłoszona do Komisariatu Policji w Chorkówce.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.