Dwie osoby zginęły i dwie zostały ranne w wypadku jaki wydarzył się na obwodnicy Przemyśla, gdzie zderzyły się trzy samochody.
Tragiczny w skutkach okazał się wypadek, do którego doszło na obwodnicy Przemyśla. W zderzeniu dwóch fiatów i volkswagena, zginęły dwie osoby podróżujące fiatem sienną.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu wypadku policjanci, 37-latka kierująca fiatem sienną, jadąc ul. Zadwórzańską, podczas skrętu w lewo, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z volkswagenem. Siła uderzenia była tak duża, że fiat sienna uderzył jeszcze w fiata punto.

Fiatem sienną podróżowały trzy osoby. Na miejscu zginęła kierująca tym pojazdem i jej 71-letni pasażer, natomiast druga z pasażerek, 64-letnia kobieta trafiła do szpitala.
W zdarzeniu ranny został także 36-latek, kierujący volkswagenem. Mężczyzna trafił na badania do szpitala. Zarówno on jak i kierujący fiatem punto, w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.