Policjanci i strażacy płynęli przez Jezioro Solińskie do jednego z mieszkańców gminny Ustrzyki Dolne, który awanturował się w domu.
Sytuacja miała miejsce we wtorek (5 stycznia) w godzinach wieczornych w gminnie Ustrzyki Dolne, gdzie jeden z mieszkańców zgłosił interwencję, że potrzebuje pomocy wobec nietrzeźwego domownika. Zgłaszający poinformował policjantów, że jego syn jest agresywny, pijany i zdemolował drzwi do pokoju gdzie zgłaszający się schował.

Niestety okazało się, że jedyną drogą dotarcia do miejsca zamieszkania zgłaszającego jest przepłynięcie Jeziora Solińskiego, gdyż ze względu na panującą porę roku dotarcie drogą lądową było niemożliwe.

Z uwagi na porę nocną i podniesiony stan wody na jeziorze, do działań zostali skierowani strażacy- nurkowie ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno- Nurkowego z Komendy Powiatowej PSP w Sanoku. Pomimo gęstej mgły, policjanci i strażacy dotarli na miejsce.

Po przybyciu na miejsce okazało się że sprawcą jest 23-latek, który był pijany. Aby zapewnić bezpieczeństwo poszkodowanemu 77-latkowi jego syn został przewieziony do policyjnego aresztu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.