Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli i posiadanie przy sobie narkotyków.
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w miniony czwartek chcieli zatrzymać do kontroli kierującego samochodem marki Audi, gdyż posiadali informacje, że mężczyzna może przewozić zabronione substancje.

W miejscowości Zadąbrowie w powiecie przemyskim funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania kierującego, niestety mężczyzna zaczął uciekać mimo wyraźnie dawnych sygnałów przez policjantów. Policjanci podjęli pościg za samochodem marki Audi.

Mężczyzna mieszkaniec Przemyśla został zatrzymany dopiero w Rzeszowie gdzie do pomocy w zatrzymaniu kierującego audi dołączyli się miejscowi policjanci.

45-latek odpowie za posiadanie narkotyków, za szereg popełnionych wykroczeń podczas ucieczki oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Mężczyzna trafił na trzy miesiące do policyjnego aresztu. Będzie odpowiadał przed sądem, grozi mu kara do 10 lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.