Podczas interwencji policjanci znaleźli u mężczyzny narkotyki.
Niżańscy policjanci interweniowali w jednym z domów w gminie Ulanów w związku z znęcaniem się nad kobietą. Po przybyciu na miejsce policjantów zgłaszająca czekała przed domem, tłumacząc funkcjonariuszom, że została ona wyrzucona z domu przez swojego nietrzeźwego syna, który od rana pił alkohol, po czym wszczął awanturę, groził jej pozbawieniem życia i wygonił z domu.

Jak się okazało mężczyzna był kompletnie pijany, miał 3 promile alkoholu w organizmie, na dodatek był agresywny wobec policjantów i używał wulgarnych słów. Funkcjonariusze w pokoju mężczyzny znaleźli konopie indyjskie stojące na parapecie, a na biurku leżał ścięty krzak.

37-latek został zatrzymany. Oprócz znęcania się nad matką, usłyszał zarzuty uprawy konopi i posiadania urządzeń do ich uprawy. Aby chronić życie i zdrowie kobiety, prokuratura wydała nakaz opuszczenia domu przez 37-latka oraz zakaz zbliżania się do matki.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.