Brązowy medal na XLVI Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness 2022 - to wynik ciężkiej pracy i kolejne osiągnięcie sanockiego policjanta – młodszego aspiranta Sebastiana Hombka.
Mł. asp. Sebastian Hombek pełni służbę w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, gdzie wykonuje zadania dochodzeniowo-śledcze. Jest doświadczonym i zaangażowanym w służbę funkcjonariuszem. Jego pasją poza służbą jest kulturystyka. W tej dyscyplinie sportowej odnosi wiele sukcesów.

Dwa tygodnie temu Komenda Powiatowa Policji w Sanoku informowała o wygranej policjanta na Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w Mysłowicach, gdzie został wicemistrzem w kategorii kulturystyka klasyczna do 175 cm wzrostu. W miniony weekend funkcjonariusz rywalizował w tej samej kategorii o tytuł Mistrza Polski na XLVI Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness 2022 w Ożarowie Mazowieckim i wywalczył brązowy medal.

Sebastian Hombek

- Wywalczyłem brąz, ale mam apetyt na więcej. Nie zwalniam tempa i rozpoczynam pracę nad rozwojem sylwetki tak, aby w przyszłości sięgnąć po złoto - mówi Sebastian Hombek.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.