Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło w Sędziszowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-letni rowerzysta zderzył się z 61-letnią kierującą jednośladem. Kobieta przewróciła się na jezdnię i uderzyła w twardą nawierzchnię. Niestety jej życia nie udało się uratować.
Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 16, w miejscowości Sędziszów Małopolski. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 14-letni mieszkaniec Sędziszowa Małopolskiego, wyjeżdżając z ul. Kawowej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącą ul. Legionów Polskich, kierującą rowerem. W wyniku zdarzenia, rowerzystka przewróciła się na jezdnię i uderzyła w twardą nawierzchnię. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Niestety życia 61-letniej mieszkanki Sędziszowa Małopolskiego, nie udało się uratować.

Na miejscu zostały wykonane czynności procesowe, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ropczycach prowadzi Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.