Policjanci ukarali mandatem dwóch mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, którzy na ulicy Wojsławskiej w Mielcu próbowali zniszczyć i przestawić znaki drogowe. Obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Czujność zgłaszającego pozwoliła w porę zareagować na dewastację i ukarać sprawców.
Policjanci dzielnicowi interweniowali wobec dwóch młodych mężczyzn, którzy według zgłoszenia mieli uszkadzać znaki, kopać kosze i demolować słupki graniczne wzdłuż drogi. Interwencja miała miejsce w miniony piątek, tuż po godz. 23 na ulicy Wojsławskiej w Mielcu. Zgłaszający widział mężczyzn z okna i w rozmowie z dyspozytorem Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazał informację na temat zachowania wandali.

Mężczyźni na widok policyjnego radiowozu próbowali uciekać, jednak szybko zostali zatrzymani. To 20 i 19-letni mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Dzięki informacji od zgłaszającego i szybkiej reakcji policjantów udało się zapobiec dewastacji i ukarać sprawców. Młodzi mężczyźni za popełnione zostali ukarani mandatem w wysokości 500 złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.