Przemyscy policjanci pracowali wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. Kierująca osobową hondą, potrąciła 15-latkę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych. Nastolatka z urazami ręki i nogi została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie są groźne.
14 czerwca około godz. 18, patrol ruchu drogowego został skierowany na ul. Bohaterów Getta w związku ze zdarzeniem drogowym. Policjanci ustalili, że kierująca hondą, 59-letnia mieszkanka Przemyśla, jadąc ul. Boh. Getta w kierunku placu św. Floriana, nie zachowała należytej ostrożności w rejonie przejścia dla pieszych, w wyniku czego potrąciła prawidłowo przechodzącą przez nie 15-latkę.

W wyniku uderzenia, dziewczynka doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala w Przemyślu. Na szczęście jej urazy okazały się niegroźne. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierowcej, była trzeźwa. 59-latka tłumaczyła, że nie zauważyła pieszej, ponieważ oślepiło ją słońce.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.