Niewiele brakowało, aby kierująca fordem podczas manewru włączania się do ruchu uderzyła w prawidłowo jadącego motocyklistę. Wszystko zarejestrowała zamontowana w samochodzie świadka kamera video. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym 19-letnia mieszkanka Ropczyc została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 zł.
Coraz częściej funkcjonariusze ropczyckiej komendy otrzymują nagrania niebezpiecznych zachowań kierujących na drodze. Na początku czerwca, funkcjonariusze otrzymali od świadka nagranie zarejestrowane 30 maja b.r na ulicy Witosa w Ropczycach. Na filmie widać kierującego fordem, który włączając się do ruchu, wymusza pierwszeństwo przejazdu na kierujący motocyklem. Na szczęście nie doszło do zderzenia pojazdów, gdyż w ostatniej chwili motocyklista unika zderzenia z fordem.

Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość kierowcy forda. Okazała się nim 19-letni mieszkanka Ropczyc. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierująca została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 zł oraz otrzymała 6 punktów karnych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.