Mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejszy konflikt z prawem. 39-latek wpadł, gdy pijany jechał rowerem. Badanie trzeźwości wykazało blisko 2,4 promila alkoholu w jego organizmie. Cyklista trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 9 miesięcy pozbawienia wolności.
W niedzielę (26 czerwca) przed godz. 18, policjanci z Baranowa Sandomierskiego patrolując ulice miasta, zwrócili uwagę na rowerzystę, którego styl jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy. Cyklista jechał całą szerokością jezdni, chwiał się za kierownicą, przyspieszał i gwałtownie zwalniał. Kiedy policjanci zatrzymali go do kontroli, okazało się, że ich podejrzenia potwierdziły się. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 39-latka, 2,36 promila alkoholu w jego organizmie.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, okazało się, że kierowca jednośladu jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu nakazem doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejszy konflikt z prawem. 39-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi 9 miesięcy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.