Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi 47-latkowi z Jarosławia, który w lodówce ukrywał amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli ponad 35 gramów tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, podejrzewali, że 47-letni mieszkaniec Jarosławia może posiadać narkotyki. We wtorek, funkcjonariusze złożyli mu niezapowiedzianą wizytę. Mężczyzna na widok policjantów zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Szybko okazało się, co było tego przyczyną.

Śledczy w czasie przeszukania mieszkania, w kuchni, w lodówce znaleźli pojemnik, w którym znajdowało się dziewięć woreczków foliowych z białą substancją. Policyjny tester wykazał, że jest to amfetamina. Narkotyki o łącznej wadze ponad 35 gramów zostały zabezpieczone przez mundurowych.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, 47-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolnoś

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.