Na Podkarpaciu rozegrane zostały trzy etapy wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W zabezpieczeniu trasy brali udział policjanci, którzy dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Funkcjonariusze zabezpieczali przejazd kolarzy na trasie wyścigu, kierowali ruchem i organizowali objazdy. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnej pracy funkcjonariuszy kolarze bezpiecznie opuścili nasz region.
Przez trzy dni, kolarze biorący udział w wyścigu Tour de Pologne, przejeżdżali drogami Podkarpacia. W tym roku, w naszym regionie rozgrywany był III, IV i V etap wyścigu, który przejechał przez teren 10 powiatów. Policjanci, na każdym z odcinków zabezpieczali drogi, którymi przebiegały etapy wyścigu, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo kolarzy, ale również kibiców, którzy licznie dopingowali sportowców.

Funkcjonariusze kierowali ruchem pojazdów na skrzyżowaniach, pomagali też kierowcom aby unikali utrudnień spowodowanych wyścigiem.

Zabezpieczenie trasy wyścigu jest sporym wyzwaniem dla wszystkich służb. W zapewnieniu bezpieczeństwa na podkarpackich drogach oprócz policjantów wzięli udział również strażacy oraz strażnicy miejscy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.