Kolbuszowscy policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości sprawców podpaleń dekoracji promujących dożynki w Trześni. Do zdarzeń doszło we wtorek w nocy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcy podpalili przygotowane ze słomy dekoracje w kilku miejscowościach znajdujących się na terenie gminy Niwiska. Wartość strat oszacowano wstępnie na ponad 8 tys. złotych.
We wtorek po godz.1, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Trześni w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pożaru dekoracji promującej planowane w najbliższy weekend dożynki w tej miejscowości. Na miejscu pracowali strażacy, którzy ugasili pożar.
Chwilę później, wpłynęły podobne informacje dotyczące pożaru dekoracji w Hucinie, Hucisku, Leszczach, a także Przyłęku i Kosowach. Wszystkie te miejscowości znajdują się na terenie gminy Niwiska.

Wczoraj policjanci wykonali oględziny miejsc, gdzie doszło do spalenia dekoracji. Przyjęto również zawiadomienie dotyczące ich zniszczenia. Wartość start oszacowano wstępnie na ponad 8 tys złotych.

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności pożarów i pracują nad ustaleniem tożsamości sprawców tych podpaleń.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców podpaleń prosimy o kontakt z kolbuszowską Policją pod nr 47 822 13 10.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.