Wysokie grzywny i odwoływanie się do rozsądku na drodze najwidoczniej nie przekonały dwóch nietrzeźwych rowerzystów zatrzymanych wczoraj na terenie miasta i powiatu przemyskiego. Jeden z nich, 33-letni mieszkaniec Przemyśla, miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Obaj rowerzyści zostali ukarani mandatami w kwocie 2500 zł.
15 sierpnia, kilka minut po godzinie 20 policjanci z przemyskiej drogówki w miejscowości Nowosiółki Dydyńskie zatrzymali do kontroli rowerzystę. Podczas legitymowania mundurowi wyczuli od mężczyzny wyraźny zapach alkoholu. Okazało się, że mieszkaniec gminy Fredropol miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kilka godzin później, także patrol ruchu drogowego, który pełnił służbę na terenie Przemyśla zatrzymał na ul. Jagiellońskiej nietrzeźwego kierującego rowerem, który miał poważny problem z kierowaniem jednośladem. W trakcie czynności okazało się, że 33-letni mieszkaniec Przemyśla miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze uniemożliwili nietrzeźwym rowerzystom dalszą jazdę i ukarali mandatami w wysokości 2500 złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.