Policjanci z ropczyckiej drogówki codziennie zwracają uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego i łamiąc przepisy, zagrażają sobie, jak również innym uczestnikom ruchu drogowego. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali 27–latka kierującego motocyklem, który wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.
Wczoraj 1 września po godz. 19 funkcjonariusz ropczyckiej drogówki na oznakowanym przejściu dla pieszych, na ul. 3 - go Maja w Sędziszowie Małopolskim zauważył, że kierujący motocyklem yamaha wyprzedził samochód osobowy. Kierujący tego pojazdu został zatrzymany do kontroli drogowej. Okazał się nim 27- letni mieszkaniec Rzeszowa.

Za niedozwolony i niebezpieczny manewr, mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 1500 zł. Na konto kierowcy wpłynęło również 10 punktów karnych. Dodatkowo motocykl, którym poruszał się mężczyzna, nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.