Podczas minionego weekendu, uprawnienia do kierowania pojazdami straciło trzech kierowców.
Podczas minionego weekendu, policjanci ruchu drogowego zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami 3 kierującym, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

W sobotę po godz. 23, funkcjonariusze patrolowali nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator, drogę wojewódzką nr 723, relacji Sandomierz - Tarnobrzeg. Ich uwagę zwrócił dość szybko jadący osobowy seat. Za kierownicą pojazdu siedział 21-latek. Mężczyzna, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 123 km/h. Młody kierowca, za przekroczenie dozwolonej prędkości, stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych i punktami karnymi.

Tego samego dnia, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej także seata leona. 18-letni kierowca, poruszał się ul. Warszawską z prędkością 120 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 70 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych oraz punktami karnymi. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące.

W niedzielę po godz. 10, na ul. Orląt Lwowskich funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mazdą. 28-latek jechał w obszarze zabudowanym o 51 km/h za szybko. Mężczyzna stracił na 3 miesiące prawo jazdy, na jego konto trafiły punkty karne i mandat w wysokości 2 500 złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.