Przemyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 28-letniego mieszkańca Przemyśla. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.
Policjanci z przemyskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu, prowadzą postępowanie w sprawie pobicia mężczyzny. Do zdarzenia doszło 25 czerwca 2022 roku około godz.19 na ul. Sanockiej przy wejściu na kładkę w Przemyślu.

W trakcie prowadzonego postępowania funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczony monitoring i ustalili, że związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

wizerunek poszukiwanego

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu przy ul. Bohaterów Getta 1.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 47 823 33 10 (dyżurny komendy), 47 823 34 66 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.