Ostrowy Tuszowskie. Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 53-latek, który kierując audi, wjechał do przydrożnego rowu.
Kolbuszowscy policjanci interweniowali wczoraj w Ostrowach Tuszowskich w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zdarzenia drogowego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca audi wjechał samochodem do przydrożnego rowu. Policjanci zastali wskazany pojazd w rowie oraz siedzącego w nim na fotelu kierowcy mężczyznę, który na ich widok próbował oddalić się do pobliskiego lasu. Funkcjonariusze udaremnili mu ucieczkę. Na miejscu obecni byli również świadkowie, którzy zatrzymali się, aby udzielić pomocy mężczyźnie i powiadomili o zdarzeniu Policję.

53-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego podczas legitymowania zaprzeczał, aby kierował pojazdem. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 53-latka. Badanie wykazało 2,54 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna z raną głowy został przetransportowany do szpitala, gdzie po wykonaniu niezbędnych badań i udzieleniu pomocy, został zwolniony. W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że 53-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania.

Funkcjonariusze ustalili świadków zdarzenia i wykonali oględziny pojazdu. W sprawie trwają dalsze czynności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.