Mężczyźni kierowali pojazdami, pomimo że nie posiadali do tego uprawnień. Teraz każdy z nich odpowie przed sądem.
W Róży, policjanci z dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę motoroweru romet. Kierującym okazał się 22-letni mieszkaniec Dulczy Małej. Mężczyzna nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami i jechał po drodze publicznej.

Do kolejnej kontroli drogowej doszło również w Róży około godz. 11. Tym razem policjanci poddali kontroli drogowej kierującego volkswagenem transporterem. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Róży. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna w wyniku zdarzenia drogowego w kwietniu tego roku stracił uprawnienia do kierownia pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo, pojazd którym podróżował, nie posiadał aktualnych badań technicznych. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Trzeci kierowca, który w czwartek (27 października) podróżował bez uprawnień, został zatrzymany w Grabinach około godz. 12. Podczas przeprowadzonej interwencji okazało się, że kierowca skody, 44-letni mieszkaniec Góry Motycznej, stracił tydzień temu prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym.
Po zakończeniu interwencji kierowcy zostali poinformowani o dalszym toku postępowania, teraz odpowiedzą przed sądem. Pojazdy zostały przekazane wskazanym osobom, które posiadały uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.