Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru, do którego doszło w Nowej Wsi.
Po północy (4 listopada) kolbuszowscy policjanci interweniowali w Nowej Wsi, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pożaru. Na miejscu pracowało już kilka zastępów straży pożarnej. Jak ustalili policjanci, paliły się budynki gospodarcze, w tym stodoła i stajnia.

Pożar zauważyła mieszkająca niedaleko kobieta, która zaalarmowała służby. Na miejscu znajdowali się również właściciele gospodarstwa, których obudziło światło płomieni. Na szczęście żadna z mieszkających obok osób nie odniosła obrażeń. Niestety w wyniku pożaru, śmierć poniosły zwierzęta gospodarskie znajdujące się w budynku - cztery krowy i kilkadziesiąt kur. Spaleniu uległy też inne przedmioty i sprzęty.

Kolbuszowscy policjanci przeprowadzili oględziny na miejscu zdarzenia, w najbliższym czasie prowadzone będą także oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Trwa szacowanie strat powstałych w wyniku pożaru.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.