Mieleccy policjanci zatrzymali 43-letnią kobietę poszukiwaną dwoma listami gończymi. Kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości przez 13 lat.
Sądy Rejonowe w Mielcu i w Kolbuszowej wydały listy gończe za 43-letnią kobietą, która w przeszłości mieszkała na terenie powiatu mieleckiego. Jego realizacją zajęli się policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. W ubiegłym tygodniu kryminalni ustalili i zatrzymali poszukiwaną, kiedy przebywała u swojej rodziny w Mielcu.

Kobieta była poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości od 2009 roku. Zlekceważyła sądowy wyrok pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo i ukrywała się przebywając wraz z rodziną poza granicami kraju.

Sądy wystawiły za kobietą listy gończe. Poszukiwana tuż po zatrzymaniu została przewieziona do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilka miesięcy odbywając karę pozbawienia wolności za popełnione w przeszłości przestępstwo.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.