Kierująca suzuki potrąciła pieszego, który wszedł na oznakowane przejście dla pieszych, na czerwonym świetle. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie blisko 3 promile.
W minionym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło na ul. Lwowskiej w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni mężczyzna, wszedł na oznakowane przejście dla pieszych, kiedy na sygnalizatorze paliło się dla niego czerwone światło i został potrącony przez suzuki, którym kierowała 68-letnia kobieta.

Ranny pieszy trafił do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie 53-letniego mieszkańca Przeworska. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Funkcjonariusze sporządzili oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

- Wszyscy mamy wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, dlatego respektujmy obowiązki i wzajemnie szanujmy swoje prawa, a swoją odpowiedzialną postawą na drodze pokażmy, że jesteśmy jej świadomymi użytkownikami.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter