Wpadła przez fotopułapkę. 45-latka na peronie w Przemyślu kradła dary przeznaczone dla uchodźców z Ukrainy.
W niedzielę 20 listopada br. w godzinach porannych komendant zmiany Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej SOK w Przemyślu otrzymał informację, że fotopułapka zarejestrowała obecność osoby postronnej na peronie nr 3 stacji Przemyśl Główny, gdzie znajduje się pawilon wolontariatu. Na miejsce niezwłocznie skierowani zostali funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej SOK w Przemyślu.

Po przybyciu we wskazany rejon, mundurowi zauważyli kobietę, wychodzącą w pośpiechu z pawilonu wolontariatu, mającą przy sobie plecak oraz reklamówki wypełnione po brzegi artykułami spożywczymi, środkami higienicznymi, maskotkami oraz odzieżą. Wszystkie te artykuły przeznaczone były dla uchodźców z Ukrainy. W trakcie dalszych czynności ustalono, że 45-latka już wcześniej dokonywała cyklicznych kradzieży z tutejszego pawilonu.

Ujęta kobieta została przekazana przybyłym na miejsce funkcjonariuszom Policji z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu celem dalszych czynności wyjaśniających.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.