Tarnobrzescy policjanci z grupy Speed zatrzymali trzech kierowców, nie zastosowali się do obowiązujących limitów prędkości.
Każdy, kto znacznie przekracza dozwoloną prędkość, naraża siebie i innych użytkowników dróg na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Dlatego policjanci z grupy Speed stanowczo reagują na agresywne zachowania na drogach, a kierowcy, którzy lekceważą ograniczenia prędkości, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami. W miniony weekend mundurowi zatrzymali 3 kierowców, którzy naruszyli przepisy ruchu drogowego, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Pierwszy z kierowców został zatrzymany w sobotę po godz. 23, na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. 19-letni mężczyzna kierował osobowym audi, w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 104 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 54 km/h. Mężczyzna za popełnione wykroczenie stracił prawo jazdy na 3 miesiące, został ukarany mandatem w wysokości 1 500 i punktami karnymi.

Kolejnego kierowcę, policjanci z grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej po godz. 20, w Tarnobrzegu. 31-letni mężczyzna jechał audi ul. Sienkiewicza, z prędkością 106 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km/h. 31-latek stracił prawo jazdy. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

W piątek przed godz. 17, policjanci ruchu drogowego zatrzymali na tarnobrzeskiej Wisłostradzie osobowe audi. 42-letni mężczyzna kierujący pojazdem, jechał z prędkością 109 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość o 39 km/h. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.