Policjanci zatrzymali 41-letniego obywatela Ukrainy, poszukiwanego za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem.
Od pewnego czasu w zainteresowaniu policyjnych "poszukiwaczy" był 41-latek z Ukrainy. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie międzynarodowego listu gończego wydanego przez ukraiński wymiar sprawiedliwości za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Obywatel Ukrainy ukrywał się od lutego i mógł też przebywać na terenie Polski. Tym sposobem sprawa trafiła do "poszukiwaczy" z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu, którzy mieli wytropić podejrzanego.

Mężczyzna zmieniał adresy zamieszkania, gdy trafili na jego ślad od razu wsiedli w radiowozy, kierując się do Mielca. Jak ustali mundurowi, mężczyzna miał mieszkać w jednym z hoteli i starać się o pracę na budowie. Podejrzany był kompletnie zaskoczony, gdy wsiadając rano do samochodu został zatrzymany przez "poszukiwaczy" z Radomia. W czynnościach brali udział również funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt.

To kolejne zatrzymania na koncie "poszukiwaczy" z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. To oni ścigają najgroźniejszych przestępców z Mazowsza, zwłaszcza tych, którzy od lat wydają się być nieuchwytni. Na ich liście są także osoby poszukiwane przez sądy i prokuratury z całego kraju do przestępstw.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.