45-letni mieszkaniec gminy Laszki usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną. Ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną oraz otrzymał nakaz opuszczenia zajmowanego lokalu.
Kilka dni temu, policjanci z komisariatu w Radymnie zostali wezwani na interwencje związaną z przemocą domową. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że w rodzinie dochodzi do przemocy fizycznej i psychicznej.

- Mężczyzna był agresywny wobec swojej żony i dlatego mundurowi podjęli decyzję o natychmiastowym odizolowaniu sprawcy przemocy domowej. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. W związku z podejrzeniem stosowania przemocy mężczyzny wobec żony została wdrożona procedura Niebieskiej Karty - poinformowała KPP w Jarosławiu.

W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 45-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Prokurator zastosował wobec 45-letniego mieszkańca gminy Laszki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną, musi także opuścić zajmowany z nią lokal.

Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.